Marcus Rashford Čistá hodnota: Wiki, ženatý, rodina, svadba, plat, súrodenci

Wiki Biografia Marcusa Rashforda

Marcus Rashford sa narodil 31. októbra 1997 vo Wythenshawe v Manchestri v Anglicku a je známy ako futbalový (futbalový) hráč, ktorý hrá za prominentný tím anglickej Premier League (EPL) Manchester United.

Aký bohatý je teda Marcus Rashford začiatkom roku 2018? Podľa dôveryhodných zdrojov má tento futbalový hráč čistú hodnotu 91 miliónov dolárov, pričom jeho bohatstvo sa nahromadilo z jeho trojročnej seniorskej kariéry v spomínanej oblasti.

Marcus Rashford Čistá hodnota 91 miliónov dolárov

Rashford sa údajne už od malička zaujímal o futbal a ako päťročný začal hrať za Fletcher Moss Rangers. O dva roky neskôr sa stal členom akadémie v Manchestri United a postupoval cez vekové tímy, až v roku 2015 bol na lavičke prvého tímu a v roku 2016 bol posilou Manchestru United a hral zaň. v Európskej lige UEFA v 32nd kolo proti Midtjyllandu. Rashford začal hrať na pozícii Anthonyho Martiala po tom, čo sa Martial zranil počas rozcvičky, a začal dosahovať dobré výsledky od samého začiatku, keďže vo svojom debutovom zápase strelil dva góly, čo bol významný prírastok do jeho tímu, ktorý vyhral 5 – 1 výsledok; svojím výkonom sa stal vôbec najmladším strelcom v európskej súťaži. Marcus pokračoval v účasti v Premier League v zápase proti Arsenalu, v ktorom opäť strelil dva góly – a počas tohto zápasu aj asistoval svojmu tímu – stal sa tretím najmladším strelcom United v Premier League. V marci 2016 predviedol ďalší pozoruhodný výkon, keď strelil jediný gól v manchesterskom derby, keď sa vo veku 18 rokov stal vôbec najmladším strelcom v manchesterskom derby v ére Premier League. Po dosiahnutí neuveriteľných výsledkov ukončil sezónu 2015-16 odmenou za najlepšieho mladého hráča roka Jimmyho Murphyho, takže Rashfordova zmluva s Manchestrom United bola predĺžená do roku 2020, čím sa značne zvýšil jeho čistý majetok.

V sezóne 2016-17 dostal Marcus od Josého Mourinha, nového manažéra tímu, číslo 19. Svoj prvý gól strelil v auguste 2016 v zápase proti Hull City. V ďalšom mesiaci strelil ďalšie tri góly v zápasoch proti Watfordu, Northamptonu Town a Leicestru City. Vo februári získal svoju tretiu trofej a v zápase proti Southamptonu bol v 77. minúte náhradníkom, po ktorom strelil kľúčový gól v 107.th minúte zápasu proti Anderlechtu. Celkovo mal Rashford ďalšiu úspešnú sezónu.

V sezóne 2017-18 debutoval v auguste v zápase proti Realu Madrid, v ktorom jeho tím prehral 2:1. Koncom decembra hral Manchester United proti Burnley a Marcus strávil na ihrisku 90 minút, ale zápas sa napokon skončil remízou 2:2. Začiatkom roka 2018 strávil na ihrisku 10 minút, v zápase proti Stroke a neskôr strelil jeden gól v zápase proti Yeovilu. Dá sa s istotou povedať, že tvrdá práca sa tomuto mladému futbalistovi vyplatila, pretože jeho schopnosti a úsilie sú neustále uznávané.

Vo svojom súkromnom živote Marcus nezdieľa veľa informácií o tejto téme - zatiaľ sa nehovorí ani o romantických vzťahoch! Je aktívny na sociálnych sieťach, ako sú Twitter a Instagram, a na prvom z nich ho sleduje 860 000 ľudí a na druhom cez štyri milióny.