Akú čistú hodnotu má golfista Blair O'Neal? Wiki, Vek, Manžel, Miery

Anonim

Čistá hodnota Blair O'Neal je 600 000 dolárov

Wiki Biografia Blaira O'Neala

Blair O'Neal sa narodil 14. mája 1981 v Macomb, Illinois, USA a je profesionálnym hráčom golfu, ako aj modelom, no pravdepodobne najznámejším víťazstvom v televíznej súťaži „Big Break: Dominikánska republika“, ktorá bola odvysielaná na Golf Channel, ale všetko jej úsilie pomohlo dostať jej čistý majetok tam, kde je dnes.

Aký bohatý je Blair O'Neal? Začiatkom roku 2018 zdroje odhadujú čisté imanie na 600 000 dolárov, väčšinou zarobené úspešnou kariérou v golfe a modelingu. Od roku 2001 hrala na mnohých turnajoch v priebehu svojej kariéry a ako pokračuje vo svojej kariére, očakáva sa, že aj jej bohatstvo sa bude naďalej zvyšovať.

Blair O'Neal Čistá hodnota 600 000 dolárov

V mladom veku sa Blairina rodina presťahovala do Arizony, kde ako 11-ročná nastúpila na miestnu juniorskú golfovú kliniku, ktorá sa konala v San Marcos Golf Resort v Chandleri v Arizone. Trénovala spolu so svojím bratom a začala trénovať aj v golfovom klube Dobson Ranch a o dva roky neskôr vstúpila do American Junior Golf Association (AJGA). Navštevovala strednú školu Corona Del Sol a v rámci školy súťažila na golfových turnajoch. Po imatrikulácii potom prijala štipendium na Arizona State University.

Popularita a čisté bohatstvo O'Nealovej by sa zvýšili, keď začala získavať víťazstvá na turnajoch, vrátane Women’s 5A Arizona State Golf Championship a dvojnásobnej ceny NCAA pre ženy v dlhom jazdení. Štyrikrát získala ocenenie Golf MVP a bola vybraná, aby sa pripojila k americkému juniorskému Ryder Cup Teamu, ktorý súťažil v španielskej Valderrame, a potom sa tiež stala súčasťou tímu AJGA Cannon Cup Team. Začala súťažiť na medzinárodných súťažiach a na ženskom westernovom turnaji bola na druhom mieste. Pokračovala by aj v AJGA Ping Phoenix Junior Championship.

Blair sa tiež začala venovať modelingu, čo pomohlo zvýšiť jej čistý majetok. Vystupovala na rôznych módnych prehliadkach a tiež v televízii, nakoniec sa objavila viac v katalógoch, obálkach časopisov, reklamách a printových reklamách. V roku 2009 sa zapojila do súťaže „Big Break: Ostrov princa Edwarda“, v ktorej sa umiestnila na druhom mieste, a potom ešte raz súťažila v nasledujúcom roku v súťaži „Big Break: Dominikánska republika“, ktorú vyhrala. V roku 2010 nastúpila do kvalifikačnej školy LPGA s Cobra-Puma ako jej hlavným sponzorom a dostala sa do záverečnej fázy súťaže. Podľa Sports Illustrated bola tiež vyhlásená za jednu z 50 najhorúcejších športovcov všetkých čias a podľa Golf Magazine za jednu z najkrajších žien v golfe. V roku 2015 potom Blair oznámila, že odíde do dôchodku ako golfistka na plný úväzok.

Pokiaľ ide o jej osobný život, je známe, že O'Neal je vydatá za bývalého dlhoročného priateľa Jeffa Keisera. Bola tiež romanticky spojená s Justinom Bieberom a Bubbou Watson, ale poprela akékoľvek tvrdenia, ktoré boli vznesené.